2014-11-13

Zarząd Stowarzyszenia otrzymał petycję Koalicji "Na Pomoc Niesamodzielnym"

Zarząd Stowarzyszenia otrzymał petycję Koalicji "Na Pomoc Niesamodzielnym" w sprawie podjęcia działań dla poprawy sytuacji osób niesamodzielnych ich opiekunów.
2014-10-30

Udział Prezesa Zarządu w spotkaniu z Grupą Roboczą w Senacie RP

Prezes Zarządu uczestniczył w Senacie RP w spotkaniu z Grupą Roboczą, która zakończyła pracę nad ustawą o osobach niesamodzielnych.
2014-10-24

Udział V-ce Prezesa Zarządu w spotkaniu dyrektorów DPS, ZOL w Ciechocinku

W dniach 22-24.10.2014 r. V-ce Prezes Zarządu uczestniczył w spotkaniu dyrektorów DPS, ZOL w Ciechocinku. Spotkanie dotyczyło sytuacji w placówkach, zagrożeń wynikających z pogarszającej się kondycji finansowej pomocy społecznej i resortu zdrowia.
2014-09-27

Udział V-ce Prezesa Zarządu w posiedzeniu Zarządu E.D.E. w Szwajcarii

V-ce Prezes Zarządu brał udział w Szwajcarii w posiedzeniu Zarządu E.D.E. W wyniku intensywnych zabiegów promocyjnych oraz złożenia odpowiedniej aplikacji XV Kongres E.D.E. (Europejski Kongres Dyrektorów Domów Pomocy Społecznej) odbędzie się jesienią 2017 roku w Polsce. Miejscem obrad kongresu będzie Toruń - stolica polskiej opieki długoterminowej.
2014-09-25

Udział Prezezsa i V-ce Prezesa w XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej w Toruniu

W dniach 23-25.09.2014 r. Prezes oraz V-ce Prezes zarządu brali udział w XVII Międzynarodowej Konferencji Opieki Długoterminowej w Toruniu.
2014-06-27

W dniach 25-27.06.2014 odbyło się walne Zebranie Delegatów Stowarzyszenia w Bornem Sulinowie

W kompleksie Domu Pomocy Społecznej w Bornem Sulinowie odbyło się Walne Zebranie Delegatów naszego Stowarzyszenia.
2014-06-17

Udział Członków Stowarzyszenia w konferencji „Forum 55 Plus – kierunki Rozwoju Rynku Senioralnego w Polsce”

Członkowie Stowarzyszenia brali udział w konferencji: „Forum 55 Plus – kierunki Rozwoju Rynku Senioralnego w Polsce”, która odbyła się w Konstancinie – Jeziora.
2014-06-02

Udział Prezesa Zarządu w drugim posiedzeniu Zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej w MPiPS

Prezes Zarządu brał udział w drugim posiedzeniu Zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej w MPiPS.
2014-05-21

Rozmowa Prezesa Zarządu z Dyrektorem Departamentu Integracji Społecznej w MPiPS

Prezes Zarządu przeprowadził rozmowę z Dyrektorem Departamentu Integracji Społecznej w MPiPS na temat sytuacji samorządowej domów pomocy.
2014-05-18

Udział Członków Stowarzyszenia w konferencji Państw Nadbałtyckich.

Grupa dyrektorów domów pomocy społecznej z całej Polski, Członków Stowarzyszenia, brała udział w konferencji Państw Nadbałtyckich, która odbyła się w miejscowości Narva Joesuu (Estonia).